Math Comment Spam Protection – плагін WordPress для захисту від спаму
Що таке спам, напевно, знає кожен! Це коментарі, які залишають роботи або користувачі, але не прості, а ті, які в своєму тілі мають посилання, на сторонні ресурси.
Якщо це робить людина, то вона хоче заманити вашу аудиторію до себе, або прорекламувати щось своє. Загалом, з такими хлопцями треба працювати швидко, в бан і все.
Існують також спам-роботи, захищатися від яких не так просто. Отже, давайте розберемося.
Що це за плагін Math Comment Spam Protection і для чого він потрібен?
Це відмінний плагін вордпресс, основним завданням якого, як ви вже зрозуміли є боротьба зі спамом.
Якщо дивитися об’єктивно, то варіантів захисту блогу існує сила-силенна, однак цей спосіб особливо цікавий. Так, звичайно, є чимало інших, видима і невидима капча, наприклад. Але цей відрізняється своєю простотою і в той же час відмінним захистом від спамерів.
Відразу зазначу єдиний його недолік, щоб потім не виникало ніяких проблем!
Так ось деякі боти обходять цей плагін і все ж можуть залишити коментар до вас на модерацію. Втім, таких зовсім мало, тому ви зможете без проблем його видалити. До речі, на відміну Акісмет або яких-небудь ще Math Comment Spam Protection не кидає якісні коменти в СПАМ.
Що ж я вам тут говорю, говорю і все ніяк не скажу, в чому суть роботи полягає, тобто як функціонує плагін.
Ну ось слухайте.
Плагін утворює математичний приклад: 5 + 3 або щось в цьому роді. Користувач повинен виконати завдання і прописати відповідь в порожнє поле, після чого він / вона сміливо може тиснути на «відправити коментар».
Що ми бачимо ?! Установка досить проста, а для коментаторів думаю не виникне складнощів.
Даний плагін не вимагає JavaScript або cookies. Застосовується унікальна функція шифрування. Давши відповідь на питання людина показує спам-машина він чи ні.
Як встановити і налаштувати?
Установка проводиться стандартним способом. Зараз я розпишу її докладно, які послідовні дії треба виконати, щоб плагін запрацював. Тим більше тут настройка трохи інша, якщо порівнювати з іншими плагінами захисту від спаму.
1. Завантажуємо Math Comment Spam Protection тут.;
2. Відкриваємо «завантаження»;
3. Відкриваємо, скаченний архів, шляхом подвійного натискання на завантажений елемент;
4. Витягуємо плагін з архіву;
5. Переносимо його на Робочий стіл;
6. з’єднуємося з файловим менеджером вашого хостингу через Ftp-клієнт File-Zilla. Якщо немає його у вас на комп’ютері, тоді скачайте програму. не хочете втрачати на це зайвий час, тоді відкриваємо хостинг і файловий менеджер знаходимо там;
7. Проходимо за адресою: ваш домен/wp-content/plugins. Після того, як відкрили плагінс.php переносимо туди Math Comment Spam Protection;
8. Отже, закинули плагін. Тепер йдемо в адміністративну панель wordpress;
9. Знаходимо там розділ «плагіни», відкриваємо його і під Math Comment Spam Protection тиснемо «Активувати;»
Установка завершена, залишилося зробити настройки!
Для цього в адміністративній панелі wordpress проходимо по шляху Настройки – Math Comment Spam Protection. Перед Вами з’явиться ось така сторінка:
Тепер я зняв галочку «Add math question field automatically». Відповідає цей пункт за автоматичну постановку порожнього поля для відповіді з самим математичним прикладом.
Скажете, навіщо я це зробив, адже відображатися тепер функція плагіна не буде? Я відповім: тепер я можу вставити цей приклад в будь-яке місце.
Якщо не хочете, то можете залишити галочку. вирішувати вам.
Далі ми зберігаємо налаштування і копіюємо код:
1 <? Php
2 / ****** Math Comment Spam Protection Plugin ****** /
3if (function_exists ( ‘math_comment_spam_protection’)) {
4 $ mcsp_info = math_comment_spam_protection ();
5?>
6 <p> <label for = “mcspvalue”> <small> <span style = “color: # ff0000;”> Перед відправкою коментаря вирішите приклад: <? Php echo $ mcsp_info [ ‘operand1’]. ‘+’. $ Mcsp_info [ ‘operand2’]. ‘=’?> </ Span> </ small> </ label> <input type = “text” name = “mcspvalue” id = “mcspvalue” value = “” size = “22” tabindex = “4” />
7 <input type = “hidden” name = “mcspinfo” value = “<? Php echo $ mcsp_info [ ‘result’];?>” /> </ P>
8 <? Php} // if function_exists …?>
Відкриваємо Comments.php і вставляємо, наданий вище код. Так, до речі, якщо бажаєте, то можете підкоригувати скрипт під свій стиль.
Наприклад колір поміняйте під зовнішній вигляд сайту, текст пропишіть, який найбільш, з вашої точки зору підійде для того, щоб користувач побачив приклад і у нього було бажання вирішити його.
На скріншоті, я показав куди саме треба вставити код. Сподіваюся, що з настройками ви впораєтеся. Вони досить прості.
До нових зустрічей!
Spam protection is always topical, thanks for post
you’ve got a lot of useful tips for starting bloggers, and along with masterpiece creative content will be looking to yr new publications