Userator як в ньому працювати, ніж він корисний і небезпечний для просування сайту?

Привіт друзі. Сьогодні ми з вами познайомимося з сервісом Userator і дізнаємося, для чого він потрібен, як він працює, і які небезпеки в собі таїть.

Як ви вже знаєте, просунути сайт в інтернеті, не вкладаючи в це грошей, дуже складно, адже на позиції сайту впливає дуже багато факторів, серед яких можна особливо виділити кількість посилань і поведінкові чинники. Тільки задумайтеся, який обсяг роботи необхідно виконати вручну і скільки на це піде часу, щоб привести всі ці показники в норму у нового сайту.
Саме тому для просування сайтів було придумано безліч сервісів, які допомагають веб-майстрам автоматизувати процес просування сайту і швидше отримати високі позиції.

Серед таких сервісів можна виділити біржі посилань, накручують кількість посилань сайту, а також сервіси для накрутки поведінкових факторів. Про один з таких сервісів ми і поговоримо сьогодні, який називається Userator.

Що таке Userator і для чого він потрібен
Думаю, відповідати на питання, що таке Userator не потрібно, так як ви і самі повинні були вже здогадатися, що служить він для накрутки поведінкових факторів, які враховуються пошуковими системами для прийняття рішення про те, на якій позиції повинна перебувати та чи інша сторінка.

Працює Userator наступним чином – ви створюєте рекламну кампанію, налаштовуєте її і вказуєте, по яких запитах ви хочете піднятися. Але є один важливий момент: ваш сайт повинен знаходитися в ТОП 50 по просуваються запитам.

Накрутка відбувається наступним чином: люди, що працюють в цьому сервісі, вбивають запит і шукають ваш сайт, переходячи по ньому і проводячи там якийсь певний час. Пошукові системи помічають, що у вас хороші ПФ, і роблять висновок, що сайт цікавий користувачам, піднімаючи його у видачі на більш високі позиції.

Однак цим не обмежуються можливості сервісу, там також можна посилити покупні посилання, замовивши перехід по ним, а також поліпшити соціальні чинники (лайки, репости, розміщення посилання на стіні і т.д.).

До речі, якщо вже я сказав про те, що накруткою займаються люди, то заодно хотілося б сказати про те, що Userator надає можливість заробити кожному бажаючому, хто вступив до лав накрутчиків.

Думаю, я досить познайомив вас із цим сервісом, тому давайте перейдемо до наступного питання і подивимося, як працювати з цим сервісом.

Як працювати в Userator
Насамперед заходимо на сайт юзератора і реєструємося. Кнопка реєстрації знаходиться у верхньому правому куті. Натискаємо на неї, заповнюємо всі поля:

userator1

Якщо вам потрібна допомога фахівця, то можна поставити галочку, і вам подзвонить менеджер. Також переходимо за посиланням в електронному листі, який вам прийде після реєстрації, і активуємо свій аккаунт. Все, на цьому реєстрація закінчена, тому переходимо до всіх необхідних налаштувань.

Насамперед потрібно додати сайт, який ви просуваєте:

userator2

Після цього необхідно додати запити, за якими ви розкручуєте свій сайт:

userator3

Повторюся ще раз: запити, за якими ви рухаєтеся, повинні перебувати в ТОП 50. Вводите необхідні запити і додаєте. Після цього необхідно їх налаштувати більш докладно.

userator4

Не варто ставити велику кількість переходів відразу. Я поставив 2 перехода в день, вважаю, що цього достатньо, тому що в противному випадку яндекс помітить накрутку і накладе санкції на ваш сайт. Краще збільшувати переходи поступово в міру просування вашого запиту.

І ще один момент, режим найкраще поставити ручный, так як це буде виглядати більш природно:

userator5

Також встановлюємо кількість сторінок, які повинен подивитися відвідувач і час, який він повинен провести на сайті. Я встановив наступні значення:

userator6

Ось і все, зберігаємо, поповнюємо рахунок і чекаємо змін позицій у видачі.

Також в цьому сервісі можна замовити роботу з соціальними факторами і посилення посилань, але розповім про це лише коротко.

Посилення посилань. Якщо ви купуєте посилання, то в цьому сервісі можна замовити переходи за цим посиланням, щоб пошукові системи побачили, що ця посилання цікава відвідувачам і порахували її природною. Це в свою чергу дозволить передавати посиланням ще більше ваги на ваш сайт.

Робота з соціальними факторами. Робота полягає в використанні соціальних мереж для просування. Наприклад, можна замовити репост з сайту на стіну через встановлену кнопку на сайті або щось ще.

Загалом, як бачите, сервіс досить простий в управлінні, тому розібратися в ньому зможе кожен з вас.

Плюси і мінуси Userator
Давайте зробимо невеликий висновок з цього сервісу і розглянемо його плюси і мінуси.

Особисто я взагалі негативно ставлюся до таких сервісів, так як вважаю, що пошукову систему обдурити дуже важко через постійно удосконалюються алгоритмів для боротьби з подібними сервісами, однак, якщо не брати до уваги цей факт, то головний плюс сервісу Userator – це швидке підняття позицій шляхом поліпшення ПФ сайту.

Відповідно напрошується і головний мінус цього сервісу – при неправильній роботі з ним, пошукова система, в якій ви рухаєтеся, обов’язково це помітить. Плюс до всього у даного сервісу є спеціальна програма для просування в автоматичному режимі, яка імітує дії звичайного відвідувача, а це, звичайно ж, відстежити набагато легше, ніж накрутку через реальних відвідувачів.

Чим може бути небезпечний Userator
А чи є якісь небезпеки при роботі з даним сервісом? В принципі, небезпека таїться при використанні будь-якого сервісу, будь це біржа посилань або сервіс для поліпшення поведінкових факторів, тому ставити це питання досить безглуздо.

Так, при неправильному підході ви можете потрапити під фільтр пошукових систем, і я в цьому питанні зайшов трохи далі і вирішив пошукати відгуки про цей сервіс. В основному всі відгуки стосувалися заробітку за допомогою Userator, але мені вдалося відкопати трохи відгуків і щодо просування сайту за допомогою нього.

Як таких негативних відгуків про просування через Userator я не зустрів, та й самі відгуки знайти не так то й легко, проте на офіційному форумі є тема з відгуками, де багато веб-майстри говорять тільки про позитивні результати. Але мені хотілося знайти відгуки, які б розміщувалися на якомусь незалежному ресурсі.

Все, що мені вдалося знайти, це пару блогів, в яких автори також розповідали про свої експерименти з цією системою, а також пару негативних відгуків про інших подібних сервісах. Загалом, випадків потрапляння сайту під фільтр шляхом накрутки ПФ я не знайшов.

Але все ж хотілося б вам дати пораду: якщо ви вирішите скористатися таким способом просування, дійте обережно, щоб все виглядало природно. Адже буде помітно, що сайт, перебуваючи на 50 місці з якого-небудь запиту, буде відвідувати велику кількість користувачів, що не зовсім логічно, так як більша частина відвідувачів не переходять далі першої сторінки у видачі. В іншому випадку пошукові системи обов’язково покарають вас за такі проступки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
12 − 5 =


Back to top button