Hyper Cache – правильна настройка плагіна кешування wordpress!
Привіт шановні читачі! У вас є свій сайт? Якщо ви читаєте це пост, то напевно так. А ви знаєте, що без того плагіна, про який я вам розповім, у вашого сайту при відвідуваності 1000-1500 чол. на добу можуть закипіти мізки? (Жарт звичайно). Загалом буде створюватися велике навантаження на ваш хостинг і сторінки будуть дуже довго грузиться вашим користувачам.
Як прискорити роботу блогу і зменшити навантаження на сервер? Саме про це цей пост. Представляю вам класний плагін – Hyper Cache. Багато про нього вже знають, а хто не знає хай встановлює негайно.
Не буду завантажувати вас важкими і незрозумілими виразами, кешування, генерація сторінок, бази даних MySQL і т.д. Поясню все по українськи і зрозуміло.
Коли відвідувачі вашого сайту заходять на нього, натиснувши на посилання, то відразу ж відбувається генерація сторінки вашого сайту, коротше кажучи відображення (збір всіх фото, коментарів, тексту і т.д.). Я думаю це ви все прекрасно розумієте.
Це створює певне навантаження на ваш хостинг. А якщо на сайт заходять 1000 чоловік? Ще більше навантаження. Це добре якщо зайшли і вийшли, але ж людям треба по сторінках ще полазити, ось вам ще навантаження.
Що робить плагін Hyper Cache?
Hyper Cache кешує веб-сторінки сайту на WordPress цілком і зберігає їх HTML версії в своїй папці з кешем. Тому при заході на ваш сайт навіть 3000 тис. Користувачів навантаження на хостинг буде мінімальна, так як всі сторінки вашого блогу вже згенеровані і лежать в папці cache на вашому сервері. Я думаю ви зрозуміли. Якщо немає напишіть своє питання в коментарях.
Ну а тепер до налаштування.
1. Скачайте сам плагін (праворуч кнопка) – скачати
2. Завантажте папку hyper cache в папку з плагінами wp-content / plugins /
3. Увімкніть кешування в WordPress.
Для цього вам буде потрібно відкрити на редагування файл конфігурації wp-config.php, який ви зможете знайти в кореневій папці на сервері вашого сайту. Вам потрібно буде додати в файл конфігурації Вордпресс одну сходинку коду:
1 define ( ‘WP_CACHE’, true);
Вставити її можна в будь-яке місце файлу wp-config.php до рядка:
1 / ** Абсолютний шлях до директорії WordPress. * /
2 if (! Defined ( ‘ABSPATH’))
3 define ( ‘ABSPATH’, dirname (__FILE__). ‘/’);
Я, особисто вставив цей рядок там, де йде завдання параметрів для бази даних WP:
1 / ** Ім’я бази даних для WordPress * /
2 define ( ‘WP_CACHE’, true); – Ось сюди
3 define ( ‘DB_NAME’, ‘a20230_blog’);
4. Увійдіть в адмінку WordPress, виберіть вкладку «Модулі» і знайдіть рядок з плагіном Hyper Cache. (Активуйте плагін).
5. Знову зайдіть в адмінку – «налаштування» – Hyper Cache.
Якщо у вікні з настройками ніяких попереджувальних повідомлень не з’явилося, то кеш в WordPress готовий до роботи. Якщо попередження з’явилися, то швидше за все допоможе виставляння прав доступу 777 на папку wp-content або папку wp-content / plugins / hyper-cache.
Це потрібно для того, щоб плагін міг створити в WordPress папку для зберігання кешованих веб-сторінок вашого блогу. Після того як плагін створить цю папку, ви можете повернути права доступу на папку wp-content і папку wp-content / plugins / hyper-cache назад на 755, а вже папці cache або hyper cache, яка знаходиться у вас на хостингу (wp- content / plugins / hyper-cache / cache або wp-content / hyper cache), призначити права доступу 777, щоб плагін Hyper Cache мав можливість записувати в неї і прати HTML-файли з кешем веб-сторінок сайту.
Далі – ставимо галочку «Активувати кеш?». Все, більше нічого міняти не потрібно. Плагін буде працювати. Кешуються сторінки не відразу.
Побачити їх кількість ви зможете в налаштуваннях hyper cahe – «Всього кешованих сторінок (кешування редіректи також вважаються)» – буде вказано число. Вот такий вот класний плагін. Користуйтеся друзі !!!