Landing page що це таке і як його створити?

Дуже часто в колах інтернет бізнесменів зустрічається таке поняття, як Landing Page. Що це за поняття, для чого потрібен Landing Page, і як його створити, я розповім в цій статті.
Що таке landing page і для чого він потрібен
Якщо перевести це поняття на російську мову, то воно буде звучати, як цільова сторінка. А що таке цільова сторінка? Теж не зовсім зрозуміло, тому пояснювати, що це таке, я буду на прикладах.

Чи знаєте ви, що таке продає сайт або сторінка з формою підпискою? Думаю, знаєте. Так ось такі сторінки професійною мовою називають landing page. Як правило, до них відносяться односторінкові сайти, проте в деяких випадках цільової сторінкою може бути і одна зі сторінок сайту.

Взагалі цільові сторінки можна віднести до інструментів маркетингу, так як використовуються вони для просування будьяких товарів, послуг і навіть брендів. Найчастіше в них потребують бізнесмени, різні компанії і інтернет підприємці, так як landing page носить виключно рекламний характер.

Основна мета таких сторінокпривернути увагу користувача і зацікавити його у вчиненні будьякі дії, наприклад, покупка товару, замовлення якоїсь послуги або підписка.

Таким чином, поняття landing page можна дати наступне визначення: це сторінка, створена для того, щоб конвертувати відвідувача, який прийшов на цільову сторінку в передплатника або покупця.

Як зробити landing page самому
Якщо ви початківець інфобізнесмен, то вам може бути цікава наступна частина статті, в якій я розповім про те, як зробити landing page своїми руками.

В принципі нічого складного в цьому немає, так як найчастіше під Лендінзі розуміють лише однієї сторінки сайт, зробити який набагато простіше, ніж повноцінний багатосторінковий.

Якщо ви володієте HTML і CSS, то створити Лендінгем самостійно вам не важко буде, проте в даному випадку вам доведеться також мати знання з основ webдизайну, так як саме від оформлення буде залежати успіх вашого Лендінзі.

Якщо таких знань у вас немає, то можна скористатися спеціальними програмами для створення landing page:

WebPageMaker. Це одна з програм, за допомогою якої можна швидко склепати лише однієї сторінки сайту. У даного htmlредактора дуже простий інтерфейс, з яким розбереться кожен новачок. Вам потрібно просто перетягнути всі необхідні елементи для вашої сторінки в web page maker і розташувати їх в потрібному місці.

AdobeMuse. Ця програма є розробкою компанії Adobe. Вона також не вимагає від вас знань в Сайтобудування і працює практично так само, як і попередня програма. Просто додаєте всі необхідні зображення, текст і маєте в своєму розпорядженні їх так, як вам потрібно, після чого відбувається генерація вашої цільової сторінки. Інтерфейс у цієї програми більш складний, однак якщо ви працювали з іншими продуктами Adobe, то ви легко розберетеся і з цим редактором.

Плагін Wppage. Звичайно я не міг пройти і повз нашого улюбленого движка wordpress, для якого розроблений такий чудовий плагін для генерації Лендінзі, як Wppage. Він також відніме у вас мало часу і допоможе в найкоротші терміни згенерувати продає сторінку без будьяких знань HTML.

Онлайнконструктори для генерації. Також зараз можна знайти велику кількість сервісів, які допомагають зробити цільову сторінку в режимі онлайн без установки будьяких програм. Деякі з цих сервісів платні, деякі безкоштовні. Працювати з ними мені не доводилося, тому виділити якийсь із них я не можу.
lending page

Плюс таких онлайн сервісів в тому, що вони дуже часто пропонують вже готові дизайни для генерації Лендінзі, розроблені професіоналами.

Як замовити Лендінгем фрілансеру
Як я вже сказав, основна мета Лендінзіпривернути увагу відвідувачів і отримувати більшу конверсію продажів, тому дуже важливо зробити дану сторінку якомога привабливішою. Ясна річ, що новачкам буде дуже складно створити таку цільову сторінку, так як вони не знають всіх тонкощів створення, тому вихід з такої ситуації одинзамовити Лендінгем фрілансеру.

Вибирати фрілансера, який буде робити вам landing page потрібно дуже ретельно. Не зупиняйтеся на комусь одному, виберіть відразу кілька виконавців вашого завдання і вибирайте когось одного серед них.

Для того щоб вибрати фрілансера, потрібно подивитися їх портфоліо з уже створеними Лендінзі. Відберіть найбільш вподобаних фрілансерів і обов’язково подивіться відгуки.

Продають сторінки не дарма називають продають, тому що їхня основна метазробити якомога більше продажів. Тому, переглядаючи відгуки, звертайте увагу на те, що пишуть їх автори. Бажано, щоб у відгуках згадувалося про гарну конверсії Лендінзі.

Після того, як ви визначилися з виконавцем, з ним необхідно зв’язатися. Багато фрілансери перед тим, як братися за замовлення, вимагають від своїх замовників докладного ТЗ (технічного завдання). У ньому необхідно вказати, яким повинен бути ваш Лендінгем.

Зрозуміло, що новачкам важко сформулювати свої думки щодо цільової сторінки, яку вони хочуть отримати в результаті, тому можна вказати тематику вашого Лендінзі і послатися на приклади вподобаних вам робіт.

Ось ми і познайомилися в загальних рисах з поняттям landing page і дізналися, як його створити, але на цьому дана тема ще не закривається, і в одній з наступних статей ми ще повернемося до неї і поговоримо про те, що таке хороший Лендінгем і з яких елементів він складається.

Один коментар

  1. Great beat ! I wish to apprentice while you amend your website, how can i
    subscribe for a blog website? The account helped me a acceptable deal.
    I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
23 × 3 =


Back to top button