P3 Performance Profiler або який плагін вантажить блог?

У сьогоднішній статті я хотів би знову підняти дуже важливу тему прискорення блогу і розповісти вам про те, як ви можете буквально за кілька секунд наочно подивитися і побачити який саме плагін або плагіни, вантажать ваш блог!

Відповідно вжити заходів. Видалити плагін, зрозумівши, що в принципі можна обійтися без нього, або замінити його на інший, або взагалі задуматися над тим, щоб спробувати замість плагіна використовувати якийсь код.

Всі ми знаємо прекрасно і розуміємо, що якщо наш блог довго вантажиться, то це не є добре. Відвідувачів ми виходить напружуємо довгої завантаженням сторінок, багатьох це реально бісить і вони йдуть. Від сюди погані поведінкові фактори і як результат на нас ображаються пошукові системи і знижують у видачі.

Коротше блог повинен бути швидким і спритним.

Загалом зайдіть в адмінці блогу – плагіни – встановлені. Скільки їх у вас там?

Я знаю, що у деяких хлопців варто аж по 50. Не дивно, чому у них не росте відвідуваність. Звичайно ще й багато всяких інших факторів є причиною, але якщо блог довго вантажиться, то повірте – ТОП пошукової видачі для вас закритий! Це одна з основних причин.

Отже. Як дізнатися що саме вантажить ваш блог, який саме плагін або плагіни, вантажать ваш wordpress блог? Ви зараз будете сміятися, але для того щоб це дізнатися, треба поставити ще один плагін. =) Не лякайтеся, його ми поставимо тимчасово. Включимо, перевіримо і вимкнемо. Погнали.

Плагін називається P3 Performance Profiler. Завантажуємо тут. Встановлюємо як зазвичай. Встановили, активували, ок. Далі … Йдемо в Інструменти – P3 Plugin Profiler. Тут велика увага. Якщо перед вами відкриється ось така сторінка з написом – Can not read profiles directory:

plagin P3 Performance Profiler 1

то не лякайтеся, зайдіть на свій хостинг в папку wp-content / uploads і створіть там нову папку з назвою «profiles» і дайте їй права 777. Я думаю розберетеся як це зробити? Пояснювати не буду в подробицях, так як хостинги у всіх різні. Якщо що попросите вашу службу підтримки.

Добре! Далі знову йдемо в Інструменти – P3 Plugin Profiler і бачимо щось на зразок ось цього:

plagin P3 Performance Profiler 2

Справа у нас видно скільки всього плагінів варто, включаючи сам P3 Performance Profiler, а зліва ми тиснемо Start Scan. бачимо:

plagin P3 Performance Profiler 3

Тиснемо тут Auto Skan і запуститься сканування:

plagin P3 Performance Profiler 4

Після того як все закінчилося тиснемо View Result:

plagin P3 Performance Profiler 5

Якщо у вас вилізла помилка типу: «No visits recorded during this profiling session. Check the help page for more information », то знову ж таки не лякайтеся. У вас не встановлені права 777 на папку profiles і плагін не може створити в цій папці потрібні файли.

Майте на увазі, що однією перевіркою ви не відбудетеся. Перевірте блог як мінімум рази 2-3. Цифри завжди різні, але думаю, що ви все одно зрозумієте який плагін вантажить блог, а який ні. Давайте розбиратися:

Total Plugins: 15 – ну це зрозуміло, це скільки у мене плагінів варто. П’ятнадцять …

Plugin Load Time 0.048 (sec. Per visit) – загальне сумарне час, яке йде на завантаження всіх плагінів мого блогу. Якщо у вас щось на зразок – 0.500 або 0.978, то варто задуматися. У вас майже 1 секунда йде тільки на плагіни. Це жесть! да я б задумався вже навіть при 0.300-0400.

Plugin Impact 34.3% (of page load time) – відношення часу, витраченого на завантаження всіх плагінів мого блогу, до загального часу завантаження блогу. У мене норм, не супер, але норм! Якщо у вас щось на зразок 50-60-70 або ще гірше 100, то це капець звичайно ж.

MySQL Queries 16 per visit – кількість запитів до бази даних блогу, в той час коли він завантажується. Ну тут чим більше плагінів і функцій в них, тим більше запитів. Якщо запитів більше 50, то треба думати.

Так, ну і переходимо до самого останнього, це діаграмі навантажень. Подивившись на неї ви самі зможете побачити які плагіни у вас жорстко вантажать блог. Є такі плагіни, які ну пипец просто, як створюють навантаження. Це плагіни типу збільшення картинки при натисканні, ще щось подібне, я знаю що вони жорсткі.

Так, ось тут велику увагу. Якщо ви дивитеся на діаграму і бачите, що якийсь плагін або 2, або 3 у вас займають основну частину діаграми, то це ще не привід для занепокоєння. Найголовніше обчислити час завантаження. Для цього просто наведіть на діаграму на потрібний плагін.

Плагін WP PHP Widget займає більшу частину діаграми, як і плагіни WP-syntax і плагін All in One SEO, але це не привід з відключати, замінювати або, повторю, турбуватися. Я наводжу на діаграму і бачу, що той же Wp PHP Widget вантажить блог всього на 0.0098 секунд. Це мізер.

Просто по відношенню до інших це багато, ось і діаграма велика. 0.0098, це не 0.0986 або ще гірше 0.19873 =) Так що я спокійний. Якщо ви реально бачите, що якісь плагіни у вас показують шалені цифри, то тут варто задуматися.

Загалом ідея зрозуміла я думаю. Не дивитися на діаграму, а дивитися на цифри і якщо вони великі, то вживати заходів. Так само я думаю, що цифри можуть бути великими коли якісь плагіни конфліктують. Десь про це читав в інтернеті. Тобто можете ще й конфлікт плагінів знайти.

Ось в принципі і все. В інші вкладки можете не вникати. Найголовніше побачити, то що я вам тут розповів. Після того як все перевірили, усвідомили, який плагін краще відключити або замінити, то плагін P3 Performance Profiler відключаємо. Нехай не грузить наш блог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
23 − 20 =


Back to top button