Плагін Search Meter для WordPress допоможе блогеру дізнатися бажання його читачів!
Привіт друзі! Сьогодні я розповім вам про дуже корисному плагін Search Meter, який я б із задоволенням порекомендувала встановити на блог кожному блогеру. Що це за плагін і для чого він потрібен на блозі?
Основною функцією цього класного модуля для WordPress є відстеження запитів пошуку по блогу і ведення докладної статистики.
Ось ви часто себе запитуєте: яку цікаво інформацію шукають читачі на моєму блозі? Що їм цікаво і про що вони хотіли б почитати в наступний раз? Чим би мені порадувати своїх постійних користувачів блогу? На яку тему мені б написати пост і чим здивувати своїх улюблених відвідувачів? Задаєте ви собі подібні питання? Впевнена, що так!
Так ось цей плагін Search Meter якраз і допоможе вирішити вам вашу головну проблему під назвою «про що мені писати на своєму блозі». Тематику ваших майбутніх постів вам підкаже саме цей чудовий плагін. Як це відбувається, і як працює плагін, ви дізнаєтеся далі.
Хто розробник цього плагіна?
Автором і розробником плагіна є молодий талановитий програміст з Нової Зеландії – Bennett Mc Elwee.
Він близько 20-ти років займається створенням і розвитком різних плагінів для WordPress. Плагін Search Meter -один із улюблених розробок автора.
Як працює плагін Search Meter?
Практично, на будь-якому блозі в бічному сайдбарі, є віджет «Пошук по блогу». Назва його може бути різним, але суть одна. За допомогою цієї додаткової функції читачі сайту можуть швидко знайти потрібну їм інформацію з того чи іншого питання. Пошук швидко видасть їм все опубліковані пости з потрібної тематики.
Так ось плагін, про який ми з вами зараз поговоримо, допомагає автору блога постійно бути в курсі потреб своїх читачів. Під рукою завжди буде найповніша статистика по пошуковим запитам блогу, що допоможе швидко заповнити всі прогалини по відсутньою на блозі темам.
Статистику автор блогу отримає за останні дні, тижні і місяці. А також можна буде дізнатися, які запити були безрезультатними і не допомогли читачеві. Крім того плагін видає список найпопулярніших запитів за останній тиждень. Хороший плагін? Я вважаю, що просто відмінний, а головне – корисний!
Сам плагін дуже простий у використанні, не вимагає якихось додаткових налаштувань. Його потрібно просто встановити на свій CMS-движок, активувати його і починати користуватися. Але при бажанні ви можете все ж зробити деякі настройки «під себе». Які налаштування ви побачите на сторінці цього плагіна у себе в адмін панелі.
можливість вибору показу статистики пошуку по статусах (зареєстрованим користувачам, адміністратору, авторам блогу);
фільтрація запитів пошуку;
можливість відстеження останніх запитів пошуку;
відключення і включення кнопки «Чи вважаєте ви цей плагін корисним?».
Установка плагіна на CMS-движок WordPress
Для початку увійдемо в свою адмін панель блогу і натиснемо зліва в сайдбарі на розділ «Плагіни», потім – «Додати новий». Всі свої скріншоти я роблю в своїй консолі WordPress останньої версії 3.9.1. У старіших версіях движка в бічному меню всі налаштування розташовані в розділі Параметри. Тому інтерфейс адмінки на скріншотах може трохи відрізнятися.
Вийде ось така сторінка під назвою «Встановити плагіни». Тисніть на «Встановити» і закачуйте собі на сервер архів з файлами цього плагіна. Це перший спосіб завантаження плагіна на сервер вашого блогу.
Підтвердіть своє рішення встановити цей плагін:
А потім увімкніть її, натиснувши на відповідний напис.
Другий спосіб, можна зайти на офіційний сайт WordPress ось сюди: wordpress.org/plugins/search-meter/ і завантажити там останню версію плагіна 2.9.1. Потім прямо зі свого комп’ютера закачати архів з файлами на свій сервер. І точно так само активувати плагін в своїй адмін панелі.
Вибирайте, який спосіб вам зручніше. Головне, завжди пам’ятайте, що всі плагіни закачуються на ваш хостинг тільки в архивированном вигляді в форматі «zip». Це є абеткою для інтернет користувача.
Як виглядає сторінка налаштувань цього плагіна
Щоб подивитися, як працює цей диво-плагін, натисніть на «Налаштування», потім у випадаючому списку виберіть «Search Meter».
Сторінка про плагіні абсолютно проста і виглядає ось так. Зверніть свою увагу на мій переклад основних розділів з інформацією. Після встановлення плагіну на блог, у вас буде стояти за замовчуванням другий пункт – Авторам і адміністраторам. Але ви можете налаштувати себе цей плагін так, як вам зручно.
Наступний розділ сторінки плагіна – Оновлення статистики. На скріншоті я показала, що означає кожен пункт. Якщо ви натиснете на жовту кнопочку із зображенням логотипу платіжної системи PayPal і написом Donate, то вас перекине на сторінку оплати пожертви на розвиток цього плагіна.
Ви можете також віддячити автора і розробника плагіна Search Meter за хороший інструмент, перевівши на його біткоіни-гаманець деяку суму біткоіни.
Як виглядає сторінка статистики пошуку
Подивіться, будь ласка, як здорово працює плагін Search Meter, натиснувши на синю напис Search Meter Dashboard. Вийде повна ваша статистика за Вчора і Сьогодні, за 7 днів і за останній місяць. Ви можете бачити самі запити, введені в поле Пошуку на блозі, їх кількість і кількість сторінок і кількість постів блогу, в яких згадувався цей пошуковий запит.
Якщо вам цього мало і ви бажаєте отримати додаткову інформацію про плагіні або його оновлення, то сміливо тисніть на синю напис Search Meter. Вийде головна сторінка сайту розробника цього плагіна, і ви задовольните свою допитливість.
Передостання версія плагіна 2.9, була випущена 5 вересня 2012 року. Ну, а ми з вами сьогодні можемо скористатися вже більш свіжої версіей- 2.9.1, про яку я вам тут і написала в своєму невеликому керівництві. Сподіваюся, що моя стаття була цікава як новачкам, так і «стареньким» блогінгу.
Завантажуйте цей потрібний, корисний і в той же час дуже простий в користуванні плагін Search Meter і будьте завжди в курсі запитів ваших читачів