Виджеты
Віджети wordpress.
Додаємо додаткові блоки інформації на сайт.
Віджети WordPress – це незалежні блоки вмісту, які можна розмістити в бічних колонках, або в спеціальних областях передбачених шаблоном WordPress.
Зверніть увагу, вся інформація яку Ви можете бачити на цьому сайті у правому бічному меню, виводиться через віджети wordpress. В віджетах можна виводити “Архіви”, “Облік міток”, “Рубрики”, “Останні публікації”, “Посилання”, “Календар”, Форму авторизації на сайті”, “Пошук”,”Довільний меню”, “Свіжі коментарі”, “Довільний текст і HTML-код”, “Записи RSS “, “Сторінки сайту” тощо. Але хочу відразу попередити, хоч більшість шаблонів і підтримують віджети, але можливо є й такі які не
підтримують віджети wordpress. Також список віджетів що підтримуються може істотно змінюватися, так що раджу дуже досконально підійти до питання вибору шаблону WordPress.
Отже, після невеликого ознайомлення з віджетами WordPress, пропоную перейти до питання їх установки на сайт.
Додаємо віджети WordPress
Отже, насамперед що нам потрібно зробити, це перейти в “Майстерня WordPress”->”Зовнішній вигляд” ->”Віджети” – перед нами відкривається вікно з доступними віджетами wordpress.Зовнішній вигляд панелі “Віджети” у різних версіях WordPress може розрізнятися, але сама суть скрізь однакова. В самому верху розташовані віджети що підтримуються шаблоном WordPress, а після них слідують стандартні віджети WordPress.
З правого боку вкладки віджети знаходиться область для додавання віджетів, іншими словами перетягуючи віджети в цю область ми якраз сформуємо бічну колонку.
Мій шаблон підтримує тільки одну область для додавання віджетів wordpress. Проте їх може бути і більше, залежно знову ж таки від шаблону.
Наприклад: у Вас це може виглядати так – “Шаблон складається з 3 областей для виведення віджетів”:
Пропоную, заради прикладу, сформувати бічну колонку що складається з 3-х віджетів: “Пошук”, “Календар” і “Текст”.
1) Знаходимо віджет “Пошук” натискаємо на нього лівою кнопкою миші, і перетягуємо на область додавання віджетів WordPress.
Ось так, вводимо “Заголовок” і натискаємо кнопку “Зберегти”.
Відмінно перший віджет успішно розміщений на сайті!
Наступний віджет WordPress “Календар” також перетягуємо в область додавання віджетів WordPress, і в заголовку вказуємо, що це календар, і натискаємо на кнопку зберегти:
Тепер у нас є вже 2 віджети на сайті, і тепер 3-й віджет – “Текст” також перетягуємо до перших двох:
Тиснемо “Зберегти” і в підсумку 3 віджету WordPress знаходяться у нас в бічній панелі:
Ось таким нехитрим способом, ми навчилися користуватися віджетами WordPress.