Що таке реферальне (партнерське) посилання?

У цій статті я вам розповім про те, що таке реферальная або як її ще називають партнерська посилання, про яку ви напевно вже чули неодноразово.

Якщо ви реєструвалися в будь-яких сервісах, які пропонують заробити, то ви напевно звертали свою увагу на те, що після реєстрації вам повідомлялось про реферальной або партнерської посиланню. Це посилання, які генеруються різними сервісами для того, щоб визначити, на запрошення якого користувача відвідувач перейшов на цей сервіс.
І як ви напевно здогадалися, саме про партнерські (реферальних) посиланнях ми і поговоримо в цій статті.

Що таке реферальная посилання
Як я вже сказав, багато сайтів, що надають можливість заробити, роблять привабливу пропозицію кожному зареєстрованому користувачеві заробити на запрошенні інших користувачів. А як дізнатися, що знову зареєстрований відвідувач прийшов на сайт саме від вас? А для цього були придумані спеціальні реферальні посилання з вашим ідентифікатором, по якому сайти і розрізняють, від кого прийшов новий відвідувач.

А чому такі посилання називаються реферальним? Тому що людей, які перейшли на сайт по чужій посиланням і зареєструвалися там, називають рефералами. І якщо ця людина зважиться заробляти для даного сайту, на який ви його запросили, то відсоток від його заробітку буде йти і вам. Такий тип заробітку навіть отримав назву заробіток на рефералах.

Але слово реферальні для нас не зовсім звичне, тому такі посилання найчастіше називають партнерськими. Також такі посилання мають одну особливість: якщо відвідувач перейде за цим посиланням, то вона збережеться в cookies браузера на якийсь час, наприклад, на рік.

І якщо відвідувач протягом цього часу повернеться на сайт, але вже за прямим посиланням і на цей раз зробить будь-яку дію, то сайт зафіксує, що цей відвідувач прийшов від вас, і виплатить вам винагороду.

Ну а тепер, коли я розповів, що це за посилання, я спробую дати їм більш докладне визначення. Отже, реферальная посилання – це посилання, що містить ваш ідентифікатор, за яким сайти (партнерські програми) визначають від кого саме прийшов новий відвідувач.

Було досить складно пояснити це простою мовою, але сподіваюся, я зміг до вас донести, що таке партнерська посилання, тому йдемо далі.

Рівні партнерської винагороди
Так само ви напевно чули про те, що партнерські програми буває декількох рівнів, тому давайте розглянемо їх і розберемося, як розраховується виплата на кожному рівні.

Перший рівень. Коли винагороду за вчинення будь-якої дії клієнтом (наприклад, продаж), виплачується тільки вам. На цьому рівні найбільший відсоток відрахувань.

Другий рівень. Коли ви запрошуєте інших людей стати партнером і заробляти в партнерській програмі. Якщо хтось зареєструється по такому посиланню, то він стане партнером цього сайту і вашим рефералом. І якщо ця людина зробить продаж, то ви теж отримаєте невелику винагороду, яке вам виплатить партнерська програма. На цьому рівні ваш відсоток винагороди буде в рази нижче.

Найчастіше в партнерських програмах саме два рівня, але якщо їх буде більше, то чим нижче рівень, тим менше винагороду.

Як запрошувати рефералів
Звичайно, вам також буде цікаво дізнатися, а як запрошувати рефералів, де розміщувати свою партнерську посилання? В принципі Америку я вам не відкрию, якщо розповім, де розміщувати такі посилання, проте давайте все ж розглянемо це питання.

На своєму сайті. Перший майданчик, на якій можна розмістити партнерське посилання для залучення рефералів це, звичайно ж, свій власний сайт / блог.

На чужих сайтах. Також розмістити посилання можна і на чужих сайтах. Але не варто вставляти туди лише голу посилання, так як її швидше за все видалять. Робіть це грамотно, намагайтеся, щоб посилання було по темі, наприклад, можна пропонувати користувачам будь-якої інфопродукт для вирішення їх проблеми.

Якщо користувачі запитують, де заробити, також можна дати реферальную посилання на ПП, запропонувавши спробувати там заробити. Розміщувати можна де завгодно – на форумах, в блогах і т.д.

В соціальних мережах. Шукати рефералів можна і в соціальній мережі, благо аудиторія там дуже велика. Можна розмістити посилання на стіні, щоб її бачили ваші друзі, або залишати її в коментарях в різних групах і паблік. Але знову ж таки, робіть все це грамотно.

Як замаскувати реферальную посилання
На жаль, багато людей дуже не люблять реферальні посилання, намагаючись обходити їх стороною і заходити тільки за прямим посиланням, тому декому доводиться маскувати свої реферальні посилання. А як їх замаскувати? Насправді замаскувати посилання можна дуже багатьма способами.

Якщо вам потрібно замаскувати посилання для розміщення на своєму сайті, то зробити це можна за допомогою різних плагінів, модулів і розширень. Я не буду перераховувати їх для кожної окремої CMS, а назву лише плагін для wordpress. Називається цей чудо-плагін WP-Affiliate. Він маскує посилання, ніби вона веде на внутрішню сторінку сайту, але насправді при переході по такому посиланню відбувається редирект, і людина, яка перейшла по ній, потрапляє на сайт партнера.

Для розміщення посилань на чужих сайтах і в соціальних мережах є інше рішення – онлайн сервіси для шифрування і скорочення довжини посилання. Таких сервісів дуже багато, але всі вони працюють за одним і тим же принципом. Серед найбільш популярних сервісів можна виділити goo.gl, bit.ly і vk.cc.

На цьому у мене все, сподіваюся, ця стаття допомогла вам розібратися з тим, що з себе представляє реферальная посилання.

3 Коментарів

  1. Hey there just wanted to give you a quick heads up.
    The text in your post seem to be running off the screen in Ie.
    I’m not sure if this is a formatting issue or something to do with web
    browser compatibility but I figured I’d post to let you know.
    The layout look great though! Hope you get the issue
    fixed soon. Many thanks

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
28 − 21 =


Back to top button