WPtouch – плагін для wordpress або як зробити мобільну версію блогу за лічені хвилини!
Багато хто не знає, що чимало таких читачів, які шукають інформацію по заробітку або з якихось інших тем не тільки в ноутбуці або на ПК, також люди використовують смартфони, айфони, телефони в кінці кінців, які в свою чергу вимагають мобільну версію вашого ресурсу .
Як правило, шаблони підтримують лише тільки версію для персональних комп’ютерів, немає буків і т.д. Тому виникає питання, як не обділити свій блог трафіком з мобільних пристроїв, а точніше, як зробити мобільну версію блогу?
Деякі скажуть, що нібито відвідуваність з гаджетів незначна, тому не варто хвилюватися. Так, реально, я так і думав до пори до часу, але виявилося все інакше.
Буквально кілька років тому таких, хто заходив на сайти різної тематики через телефон було дуже мало, але якщо подивитися цей показник зараз, то все стане на свої місця, все буде ясно.
Для тих, хто заробляє на рекламі Гугл Адсенс, Яндекс Директ, банер, встановити мобільну версію на свій блог слід обов’язково, так як зі смартфона Galaxy S III або з планшета ASUS Google Nexus 7 кликати по рекламі з простої версії теми незручно, перевіряв особисто.
Може бути, кому-то і зручно, але більшість не захочуть просто напросто затримуватися у вас, оскільки все буде виглядати не стандартно і не естетично, як хотілося.
Думаю, що з необхідністю того, що мобільну версію сайту дуже важливо зробити розбиратися закінчимо. Тепер безпосередньо до того, за допомогою чого можна це зробити.
Плагін WPtouch. Для чого він потрібен?
Wptouch – унікальний плагін, який здатний перетворити ваш блог в відмінний додаток для мобільних пристроїв. Простіше кажучи, ви змінюєте шаблон, його нутро, використовуючи плагін, він зачіпає такі місця, які відповідають саме за інтерфейс, його вид, дизайн і т.д.
Коротше встановлюйте даний плагін і з гаджетів на вашому сайті перебувати стане набагато зручніше.
Як встановити WPtouch?
Все так само, як і зі звичайним плагіном.
1. Виконуємо скачування на сайті плагінів вордпресс;
2. Відкриваємо завантаження, разархивируем архів і переносимо плагін на робочий стіл або в яку-небудь папку. Раджу створити щось на зразок такої штуки, куди ви зможете скидати все плагіни, або, наприклад, все картинки. Ну ви зрозуміли мене.
3. Єднаймося з FTP-сервером.
4. Переходимо ось сюди: wp-content / plugins /;
5. Тепер переносимо плагін в цю папку, за допомогою: курсор миші наводимо на плагін, натискаємо і не відпускаючи переносимо в список всіх плагінів;
6. Зараз плагін всередині вашого сайту, але він ще не працює, так як вам необхідно перейти в адмінку блогу і Активувати WPtouch. Активацію можна зробити, зайшовши в «Плагін».
7. Після проведеної активації переходимо в настройки. Вони знаходяться в розділі «ПАРАМЕТРИ», на новій версії вордпресс утворюється нова вкладка, в самому низу, тобто налаштування плагіна не в розділі параметри і туди далі, а прямо серед загальних розділів.
ВАЖЛИВО! Не варто використовувати даний плагін, якщо ви є початківцем в блогосфері, оскільки вага цього атрибута великий і для молодого блога він не так обходимо.
Налаштування WPtouch?
Встановивши плагін, можете перевірити, як виглядає ваш сайт. Це можна зробити, відкривши його на смартфоні, телефоні і будь-якому іншому мобільному пристрої. Якщо немає смартфона, то мобільний знайдеться у кожного.
Чи не підключений інтернет на телефоні немає, тоді зверніться до оператора, підключіть будь-який тариф. А якщо не хочете користуватися инетом на мобільному, тоді все одно підключіть мережу, подивіться, як виглядає ваш блог, за день все налаштуйте і потім відключіть інтернет, знову ж звернувшись до оператора.
В крайньому випадку, попросіть друга. Чому в крайньому можна і в першу чергу звернутися по допомогу до родичів, одного і вийти в інтернет через мобільний пристрій. Оцініть дизайн, зручність і т.д.
Щось не влаштовує? Тоді проведіть налаштування! Як туди потрапити я вже сказав вище. Зараз докладніше про них!
У розділі WPtouch є кілька підрозділів:
1. Що нового;
2. Основні параметри;
3. Теми і Розширення;
4. Налаштування теми;
5. Меню;
6. Оновити до Pro;
Зараз все по порядку. Переглянемо кілька розділів і детально охарактеризуємо їх. Ну або хоча б познайомимося.
Насамперед відвідаємо основні параметри. Якщо все відображається на латинській, тоді виконуємо переклад.
Тут є купа параметрів, які слід знати, але можна також нічого не робити, а залишити все на своїх місцях.
Ось, що ми тут знайшли:
Відображення назви блогу;
регіоналізація;
Режим відображення;
Ще чимало інших налаштувань, ви можете їх подивитися на сріне, який я надав.
Теми і розширення. Це другий розділ плагіна.
Перед вами 7 тим, серед яких вибирайте будь-яку, за замовчуванням стоїть перша. Все на ваш смак, потім через смартфон подивіться. що вийшло, якщо не сподобалося, тоді поміняйте на інший. Загалом, вперед друзі !.
Налаштування теми. Тут думаю і зупинимося ненадовго.
загальні;
брендинг;
Іконки Закладок;
Веб-режим App;
Реклама;
Робіть все під себе і задовольняйтеся.
Останнє, що я хотів би відзначити з налаштувань – це Меню.
Тут також можна щось підколупнути. Наприклад, які сторінки відображати і прочє. Коротше випробуйте на практиці, адже все одно в будь-який момент можна деактивувати плагін, так що боятися нема чого.
На цій ноті я закінчую написання цього поста. Сподіваюся, що тепер знаєте, як налаштувати мобільну версію блогу чи сайту