Як правильно додати сайт в пошукові системи Yandex, Google, Mail, Bing і т.д
Сьогодні я розповім вам як правильно потрібно додати свій сайт (блог) в пошукові системи, такі як google, yandex, mail, bing і т.д.
Після того, як сайт готовий, для нього куплений домен, і він залитий на хостинг, все користувачі переходять до наступного етапу – розкручування сайту. Перше, з чого слід почати розкручувати сайт, це, звичайно ж, розповісти про нього пошуковим системам (ПС), щоб вони могли його проіндексувати і додати в пошук.
Природно, що це може викликати деякі труднощі у новачків, тому в даній статті хотілося б відобразити всі основні моменти при додаванні нового сайту в ПС.
Для чого потрібно додавати сайт або блог в ПС
Коли сайт почав відображатися в інтернеті, не варто відразу ж чекати наплив відвідувачів, так як для початку ваш сайт повинен відображатися в пошуку, а для цього, як ви здогадалися, його необхідно туди додати.
Але для чого потрібно додавати блог або сайт в пошукові системи? А робиться це тому, що всі основні відвідувачі будуть йти на ваш сайт саме з пошукових систем. Але чи можна обійтися без цього?
Насправді можна, і для цього потрібно просто розмістити посилання на свій блог або сайт на чужих сайтах, і тоді, рано чи пізно, ваш сайт все одно з’явиться в пошуку, проте на це може знадобитися набагато більше часу.
Якщо ж ви повідомите про свій сайт безпосередньо пошуковим системам, то ви можете бути впевнені, що протягом якогось часу пошуковий робот все одно зайде на ваш web-сайт і проиндексирует його, якщо не виникне жодних проблем.
Як додати сайт або блог в усі відомі пошукові системи
Існує багато пошукових систем, з яких можна скласти дуже великий список. Невже в кожну ПС нам доведеться додавати свій сайт? Ні, в цьому немає необхідності, так як більшість з них для нас просто не приносять користі.
Найбільшою популярністю в рунеті користуються такі пошукові системи, як Яндекс, гугл, Рамблер і майл, але особливо яндекс, так як майже всі веб-майстри просувають сайт саме в цій ПС.
Тут я розповім тільки про додавання сайту в яндекс, так як процес додавання сайту в інші ПС ідентичний. На жаль, у мене немає сайту, який можна було б додати в пошук, тому я зареєстрував безкоштовний домен addurl-test.comxa.com, на прикладі якого і покажу процес додавання сайту в ПС.
Почнемо, мабуть, з Яндекса. Щоб додати блог або сайт в пошукову базу Яндекса, необхідно перейти за посиланням, де ви побачите наступне:
Природно, що нам потрібно натиснути на посилання «додати сайт»
Вводимо адресу свого сайту і натискаємо «Додати». Після цього вас перенаправить на сторінку, на якій вам буде необхідно підтвердити свої права на сайт:
Для цього вам необхідно буде завантажити html-файл, який ви повинні будете залити на хостинг в папку зі своїм сайтом. Якщо ви перейшли до цього етапу, значить, швидше за все, ви вже знаєте, як залити сайт на хостинг, тому проблем із закачуванням html-файлу на сервер у вас виникнути не повинно.
Натискаєте «перевірити», після чого вам повинно видати повідомлення про те, що сайт доданий в чергу на індексування:
Ось і все, вам залишається дочекатися, коли сайт з’явиться в пошуку. Зазвичай yandex індексує web-сайт мінімум 2 тижні, хоча буває, що доводиться почекати набагато більше, а іноді навпаки, він індексує набагато швидше.
Але є і більш простий метод додавання сайту в пошук Яндекса, для цього потрібно лише перейти за цим посиланням. Додавання проходить в один клік: вписуєте адресу сайту і вводите капчу, після чого отримаєте повідомлення про те, що ваш сайт доданий в чергу на індексування:
Якщо ви скористаєтеся другим способом, то рано чи пізно вам все одно доведеться додавати свій сайт в веб-майстер яндекса, тому я відразу рекомендую скористатися першим способом.
Отже, як я вже сказав, додавання сайту в кожну з пошукових систем ідентичний, тому нижче я просто повідомлю посилання, за якими можна додати блог і сайт в інші ПС.
До речі, Гуглу можна також повідомити про сайт безпосередньо без додавання в інструменти веб-майстра. Зробити це можна тут.
Після цього google також повідомить про успішне додаванні:
Додавання сайту в пошук Майла відбувається тут. Що стосується Рамблера, то там можна додати сайт в ТОП 100. Ідем сюди, після чого переходимо по посиланню, зазначеної на скріншоті:
Там вам необхідно буде авторизуватися, але якщо ви раніше не реєструвалися в ТОП 100, то доведеться пройти процедуру реєстрації. Після того, як ви це зробите, перед вами з’явиться наступне:
Натискаємо «додати сайт» і починаємо процедуру додавання:
Ось і все, всього за 4 кроку ми повідомили Рамблеру про наш сайт. Особисто я завжди обмежуюся додаванням сайту в яндекс і гугл, і в принципі цього достатньо, так як всі відвідувачі приходять з цих ПС. Звичайно, бувають випадки, коли є переходи і з таких пошукових систем, як Рамблер і майл, але бувають вони досить рідко.
До того ж з часом сайт все одно проиндексируется в цих ПС, але додавати їх туди чи ні вирішувати вам.
Крім цього є і такі пошуковики, як Bing і розділ потребує, з яких я також пару раз помічав переходи на свої сайти, проте з часом ці пошуковики також проїндексируют ваш сайт самостійно, але якщо все ж хочете додати в них сайт, то зробити це можна по наступними посиланнями:
Також нещодавно стався запуск нової російськомовної пошукової системи Супутник, додати сайт в яку можна за посиланням – corp.sputnik.ru/webmaster.
Як прискорити процес появи нового сайту і блогу в ПС
Як я вже зазначив вище, індексація сайту в ПС, особливо в Яндексі, може зайняти деякий час, тому існує кілька способів, які допомагають прискорити індексацію сайту. Саме про способи прискорення індексації ми і поговоримо в цьому розділі.
Найефективніший спосіб прискорити індексацію сайту це, звичайно ж, розміщення посилання на свій сайт на інших web-ресурсах. Зробити це можна вручну, а можна скористатися платними сервісами, купивши посилання.
Але не варто з цим перестаратися, так як ПС не дуже добре ставляться до різкого збільшення посилальної маси, проте при попаданні в пошук посилання дозволять вам мати більш високі позиції. Буде краще, якщо ви розмістите трохи посилань на свій сайт на якісних ресурсах, ніж будете спамити на кожному сайті.
Посилання дуже ефективна в тому плані, що з її допомогою можна загнати пошукового робота на ваш сайт і змусити його проіндексувати. Можна залишити посилання в соціальних мережах, особливо добре для цього підходить твіттер, який використовують багато веб-майстри, щоб нові статті з’явилися в пошуку в найкоротші терміни.
Однак є одне АЛЕ: аккаунт, в якому ви розміщуєте посилання, повинен бути проіндексований. Також добре індексуються посилання, залишені в dofollow-блогах.
Крім цього можна зареєструвати свій сайт в різних каталогах, соціальних закладках, форумах, а також розмістити статтю, в якій буде посилання на ваш сайт, в каталозі статей і на чужих сайтах.
Подбайте і про те, щоб у вашого ресурсу була карта сайту, про яку обов’язково потрібно повідомити пошуковій системі в панелі вебмастера. Вона повідомляє пошуковим роботам про всі сторінках, які є на вашому сайті, що дозволяє проіндексувати якомога більшу кількість сторінок.
Ось, загалом-то, і все. Як бачите, ніяких складнощів тут немає, і після того, як ваш сайт з’явиться в пошуку, ви зможете перейти до наступного кроку – розкручування сайту.
І am not positive ᴡhere yoս are getting your іnformation, h᧐wever gгeat
topic. I needѕ to spend some time finding ⲟut mսch more or understanding moгe.
Tһanks fοr fantastic info І wɑs in search ⲟf this info fⲟr mү mission.