Як правильно писати seo статті, щоб подобатися ПС?

Отже, ви вирішили написати статтю в блог або на сайт! Я не знаю звичайно на яку тему ви збираєтеся писати, тому приведу в приклад свою тему. Ось я допустимо веду свій блог про риболовлю і сів писати статтю, в якій хочу розповісти своїм читачам про те, як правильно ловити карася. На яку приманку, який вудкою, в яку пору року і т.д. Окей! Я визначився, що далі? А далі публікація статті в блог або на сайт буде складатися з наступних частин:

1. Складання чіпляється заголовка до статті
2. Мозковий штурм і підбір ключових (keywords) слів для статті
3. Складання title (заголовка поста)
4. Складання опису (description) для статті
5. Додавання статті в рубрику + додавання мітки
6. Складання правильного виду посилання для статті
7. Написання самої статті з дотриманням деяких правил
8. Перевірка статті на орфографічні помилки
9. Публікація статті в блог або на сайт
10. Прискорення індексації нової статті на блозі або на сайті!

Не лякайтеся, це тільки так здається що тут багато всього потрібно робити, насправді все набагато простіше. Ну давайте перейдемо до справи і по порядку розберемо кожен пункт окремо!

Так, для початку про плагін All in One Seo Pack. Якщо на вашому блозі або сайті немає цього плагіна, то терміново ставте! Без нього ні кудиЦе основний плагін для SEO оптимізації кожної статті і всього блогу або сайту в цілому. Після установки даного плагіна при додаванні нової статті в блог або на сайт внизу ви будете бачити ось таке ось вікно:

seo-kart1
Завдяки йому ми і будемо прописувати і title і description і keywords для кожного поста.

1. Складаємо чіпляючий заголовок до статті! За заголовком якої статті на тему рибальства ви швидше за все клікните «Як ловити карася» або «Ось це так, клюнув так, що вудка з рук вилетіла» … Я думаю по іншому. =) Ясен пень відразу ж виникає інтерес, а хто ж це у нього там так клюнувТреба б почитатиЗаголовок цей ми прописуємо вгорі!

seo-kart2
2. Після того, як чіпляючий заголовок складений переходьте до мозкового штурму. Ясна річ, ви хочете розповісти людям про те, як правильно ловити карася, але як люди захочуть знайти цю інформацію в інтернеті? Як? Які фрази вони будуть набирати в пошуковик google або yandex щоб знайти її? Уявіть, що вам знадобилася ця інформаціяяк ви її будете шукати?

Я б особисто шукав цю інформацію за такими фразами: як ловити карася, ловля карася, як зловити карася, на що ловити карася і т.д. Тепер ми йдемо на сервіс статистики пошукових запитів Яндекс і вбиваємо кожне ключове слово в рядок. Та хоча якщо набрав перше словосполучення «як ловити карася» всі інші теж відобразяться.

seo-kart3З усього цього списку слів ми вибираємо ті, за якими хочемо, щоб нас знаходили люди в пошукових системах і копіюємо їх в графу keywords плагіна All in One Seo Pack через кому. Не варто брати занадто багато ключових слів, достатньо 12 найбільш підходящих. Справа ви можете бачити цифри на проти кожного запиту, це кількість показів на місяць, тобто скільки разів в місяць люди набирають в пошуковику Yandex цей запит.

Звичайно ж ви відразу скажете, природно потрібно брати ті у яких більше цифра, може бути і так, але не забувайте про конкуренцію. Чим більше цифра, тим вище ймовірність, що схожу статтю на тему ловіння карася з використанням цих ключових слів вже хтось писав. Хочете перевірити? Зайдіть в Яндекс, наберіть «Як ловити карася» і подивіться.

seo-kart4До речі подивившись не озброєним оком, я вже бачу що вийти в ТОП за запитом «Як ловити карася» простіше простого! Про те, як оцінювати конкурентів я буду писати в майбутньому, а поки думаю вам не варто забивати цим голову!

Отже! Визначтеся з ключовими словами для вашої статті! Я привів у приклад тему риболовлі. Тем тисячі. Запам’ятайте найголовніше, якщо ви хочете написати якусь статтю на блог або сайт, то думайте, як її будуть шукати люди. Провівши мозговий штурм, виберіть 12 ключових слова.

Можу дати, до речі, маленьку підказку. Іноді люди забувають переключити розкладку клавіатури і вбивають в рядок пошуку запити на англійській мові. Хотів ввести «як ловити карася», а ввів «rfr kjdbnm rfhfcz». І таке буває, обов’язково включіть таке словосполучення в список.

3. Складаємо titleосновний заголовок статті! Чіпляючий заголовок ми з вами склали, він у нас буде відображатися для людей! Для пошукових систем такий заголовок не піде так як в ньому немає тих ключових слів, за якими ми будемо просуватися в ТОП.

Тому третім кроком вам потрібно скласти основний заголовок. Він буде видно тільки у вкладці браузера бо вписувати ми його будемо в графі плагіна All in One Seo PackTitle.

Як скласти заголовок? Дуже просто! Якщо взяти за приклад статтю про ловлю карася, то я б зробив ось такий заголовок – «Як ловити карася і де? Ловля карася на вудку! »Ось що у нас виходить:

seo-kart5У заголовку містяться 2 ключових слова за якими я буду просувати цю статтю!

а) Як ловити карася.
б) Ловля карася на вудку.

Врахуйте цей момент при написанні статей. Обов’язково прописуйте правильний заголовок в Title. Це велика помилка новачківяк зверху заголовок написали для людей, так і залишилиЦе не вірно! А потім думають, а чому ж моя стаття у видачі пошукових систем не вилазить

4. Складаємо опис (description) для статті! Не особливо важливо, але все ж варто зробити правильний опис для статті в якому будуть так само міститися 2 наших ключових слова. Я б склав опис так – «Стаття про те, як ловити карася. На що краще ловити карася, як вибрати місце для лову. Ловля карася на вудкуце саме приємне заняття ».

Ви бачите, що 2 ключових слова в описі так само є. Опис ми заносимо в графу плагіна All in One Seo PackDescription.

5. Обов’язково відзначаємо галочкою потрібну рубрику:

seo-kart6І додаємо нову мітку. Я додав – «ловля карася»

seo-kart7Крім додавання головної мітки, ви можете вибрати інші мітки, схожі з темою статті. Якщо, а напевно, ви використовуєте плагін, який виводить схожі записи після кожного поста, то зробити це потрібно обов’язково, щоб зв’язати схожі записи один з одним!

6. Далі вам потрібно скласти правильний вид посилання статті «постiйне посилання». Робиться це трохи нижче основного заголовка:

seo-kart8Після того як ви напишіть заголовок статті, посилання сформується автоматично і в більшості випадків не так як потрібно. Дивіться що у мене вийшлоvotetodaklyunultakchtoudochkaizrukvyletela. Це нікуди не годиться, посилання повинне містити ключові слова і не повинна бути занадто довгою. Правильніше буде зробити такkaklovitkarasyalovlyanaydochky. Тепер наша посилання містить 2 ключових слова.

7. Ну тепер відповідно пишемо саму статтю дотримуючись основні правила.

8. Далі перевіряємо нашу статтю на орфографічні помилки.

9. Публікуємо статтю в блог!

10. Прискорюємо індексацію нової статті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
18 ⁄ 3 =


Back to top button