Як встановити лічильник відвідуваності liveinternet на сайт або блог і що ним можна відстежити?

У цій статті я розповім вам про те, як встановити лічильник відвідуваності на свій сайт або блог на движку wordpress і не тільки про це! Поїхали!

Якщо ви читаєте цю статтю, то є ймовірність того, що у вас власний блог, який ви хочете розкрутити і надалі отримувати від нього хороший прибуток.

Якщо це так, то пост прочитати слід обов’язково, якщо ж ви ще не створили свій блог, але збираєтеся зробити це в найближчому майбутньому, тоді вам теж не можна йти з цієї сторінки, тому що інформація дуже важлива.

Отже, сьогодні піде мова про те, як встановити лічильник відвідуваності на сайт, а саме:

1. Навіщо потрібен лічильник для сайту?
2. Що можна відстежити по лічильнику відвідуваності веб-майстру?
3. Які існують лічильники відвідуваності?
4. Як поставити лічильник відвідуваності на блог?
5. Чому не треба ставити багато лічильників відвідуваності?

Якщо зацікавлені в цьому, тоді читайте статтю далі, бо все вище прописані питання будуть розібрані до дрібниць. Приступимо!

Навіщо потрібен лічильник для сайту?
Ви створили блог і поступово до вас кожен день приходять відвідувачі. Ви не знаєте, звідки вони беруться і яку інформацію на вашому блозі хочуть почерпнути. А якби знали, то обов’язково взяли б певні дії в потрібному напрямку.

Простіше кажучи, вам необхідно аналізувати своїх гостей, як вони поводяться у вас на блозі, ніж найбільш зацікавлені і в якому напрямку вам слід натиснути, тобто, які заходи вжити, щоб поведінкові фактори стали краще.

Що таке поведінкові фактори?
Це поведінка відвідувачів у вас на сайті. Наприклад, одна людина прийшла до вас на сайт і пішов, це не є добре, подібна дія називається відмовою. Чим більше кількість відмов, тим гірше, в очах пошуковика ви будете падати в авторитеті.

Якщо ж у вас блог завантажується швидко і інформація на ньому розміщена корисна і актуальна і при цьому гість затримується у вас, залишає коментарі, робить переходи, тобто клікає по сторінках і читає інші статті, тоді поведінкові фактори відмінні. Цього і треба домагатися при веденні свого ресурсу.

До чого все це? Та до того, що встановивши лічильник, ви зможете контролювати поведінку людей у ​​вас на сайті. Що повинно позитивно відбитися на розвитку блога.

Що можна відстежити по лічильнику відвідуваності веб-майстру?

Перед тим, як встановити лічильник відвідуваності на сайт слід також знати, якими функціями повинен володіти сервіс.

1. Статистика повинна показувати зрізи за день, 24 години, за місяць;

2. Середня тривалість перебування хостів (відвідувачів) на вашому блозі;

3. Кількість переглядів на відвідувача;

4. Переходи з сайтів, тобто звідки прийшов до вас гість (з пошукача, з блогу вашого друга, з соц. Мережі і т.д.).

5. Якщо хост потрапив до вас через пошукову систему, тоді ви зможете дізнатися по якому запиту (за яким словом, тобто, що набирав людина в пошуковик, щоб потрапити ша вашу сторінку) він прийшов, тим самим постараєтеся просунути цей ключевик в ТОП.

Що це означає в ТОП? Те, що при наборі певних ключових слів в пошуковій системі ви будете стояти на перших позиціях.

6. Лічильник дозволяє відстежувати позиції в Яндексі і Гуглі. Хто цього не розуміє, можу пояснити докладніше. Ви пишете статтю в блог, вставляєте в неї ключові запити, які люди часто прописують в пошуковику. Через деякий час ваша стаття з’явилася в Яндексі, припустимо, на 5-ій сторінці. І ось цей показник і відображає лічильник.

Що вам від того, що ви будете знати на якій сторінці ваша стаття по певному запиту? Все очевидно! Якщо ваша сторінка близька до топу, тоді ви зможете просунути її, шляхом покупки посилань і інших речей, потім вийдете на першу сторінку і відвідуваність буде рости.

Які існують лічильники відвідуваності?
На даний момент в інтернеті лічильників відвідуваності дуже багато, але основним, який підійде для всіх блогерів – це LiveInternet.

Чому саме він? Тому що LiveInternet відповідає всім тим вимогам, можливостям, які були прописані вище в статті. Його інтерфейс настільки різноманітний і корисний, що це зазначила навіть Вікіпедія в статті про популярних лічильниках.

Так, є ще чимало інших цікавих лічильників відвідуваності, про які коротко буде написано нижче, але вибрати раджу саме LiveInternet.

Інші лічильники відвідуваності:

Рамблер (Рамблер-ТОП100) – лічильник, поширений виключно на просторах рунета. Це незалежна система аудиту сайтів в РФ. Якщо розглядати даний сервіс з боку наданих звітів, то Рамблер багато в чому поступається своїм конкурентам.

Рейтинг Mail.ru – лічильник від Mail.ru Group. Надає аналіз відвідуваності вашого сайту, а саме загальну характеристику відвідувань, статистику переглядів з різних регіонів і навіть країн, по переходах з пошукових систем і т. Д.

Також, як і в LiveIntrnet Рейтинг Mail.ru надає звіт про відвідуваність за розрізами, тобто статистику відвідувань можна подивитися за місяць, за 24 години або за один день. Звіт можна отримати відразу ж після того, як буде встановлено лічильник.

Spylog (Openstat). Лічильник, який використовуються власники блогів і сайтів, як в межах нашої держави, так і за кордоном. Простіше кажучи, Openstat застосовується блогерами по всьому світу. До його функцій належать генерація звітів і збір максимально точних даних про сайті.

Не будемо довго говорити про інших сервісах. Адже настав час інструкції по установці лічильника відвідуваності до себе на блог.

Як поставити лічильник відвідуваності на блог?
Прийшов час установки лічильників до себе на блог! У приклад, я візьму лише один сервіс, який надає корисний лічильник – це LiveInternet.

Послідовні дії:

1. Реєструємося на сайті LiveInternet. Все дуже просто. Переходимо liveinternet.ru і натискаємо на кнопку «Отримати лічильник».

liculnuk na sayt1

Перед вами з’явиться форма введення даних:

liculnuk na sayt2

Її необхідно заповнити, вказавши:

1. Сайт, тобто адреса домену, куди буде встановлений лічильник;
2. Синоніми – всі доменні імена, за якими можна зайти на ваш сайт (зрозуміло, якщо їх більше одного);
3. У рядку «Назва» пропишіть свій сайт (вказавши тут сайт ви будете знати на якому місці ви знаходитеся за показниками системи Livinternet);
4. Вкажіть справжній e-mail адресу;
5. Пароль для входу в систему Livinternet;
6. Ключові слова для вашого сайту;
7. Статистика тільки по паролю або доступна всім, вибираємо перше.
8. Чи можете підписатися по e-mail, але не обов’язково. Хто його знає, миє бути, про щось важливе скажуть, коороче, підписуйтесь;
9. Мова вказуйте Русский;
10. Участь в рейтингах за тематикою вашого сайту (за бажанням, для більшої звітності погодьтеся на участь)

Отже, заповнили поля і натискаємо Далі. Потрапляємо на таку сторінку:

liculnuk na sayt3

Натискаємо кнопку «зареєструвати».

Реєстрацію завершено. На електронну поштову скриньку до вас прийде лист з усіма даними для входу в Liveinternet. Тепер вибираємо код лічильника, а значить натискаємо кнопку «отримати html-код лічильника».

Перед вами відкриється сторінка варіантів іконок лічильника:

liculnuk na sayt4

Вибираємо будь-якої вподобаної. Натискаємо «отримати html-код лічильника», кнопка знаходиться в самому низу сторінки:

liculnuk na sayt5

Копіюємо скрипт і йдемо устаналівать до себе на сайт. Можна встановити в футер блогу або в сайдбарі, як правило, все вставляють код в Footer, тобто в самий низ сторінки вашого блогу.

Розглянь два варіанти:

1. Встановлення лічильника LiveInternet за допомогою віджетів. Відкриваємо адміністративну панель, заходимо в розділ Зовнішній вигляд => Віджети. Вибираємо «Текст» і перетягуємо його в праву сторону, в область віджетів. В поле введення вставляємо скопійований HTML-код:

liculnuk na sayt6

Зберігаємо. Тепер лічильник повинен відображатися на вашому блозі в сайдбарі.

2. Встановлення лічильника Liveinternet в файл footer.php. Це один з найбільш зручних способів установки лічильника відвідуваності.

Як виконати установку. Заходимо в адміністративну панель блогу, відкриваємо «Зовнішній вигляд» => «Редактор». З правого боку знаходяться різні файли, натискаєте на (footer.php) і вставляємо код лічильника в самий кінець файлу перед тегами виду:

</ Footer>
</ Div>
<? Php wp_footer (); ?>
</ Body>
</ Html>

Тепер зберігаємо все це і оновлюємо сторінку блога. На цьому лічильник від LiveIntenet встановлений і тепер з вашого боку потрібно лише аналізувати свій сайт і вести його для людей. Ні в якому разі не треба встановлювати ще кілька інших лічильників відвідуваності, особливо якщо ви новачок.

Чому не треба ставити багато лічильників відвідуваності?
1. В першу чергу не варто ставити додаткові лічильники, іконки та інші штуки, які будуть вести на чужі ресурси, і все тому, що падає швидкість завантаження сторінки. А це відбивається на тривалості відвідувань і на відвідуванні в цілому. Адже багато людей, не дочекавшись завантаження сторінки вашого блогу, можуть просто піти і все.

2. Встановивши лічильник ви стаєте залежні від нього. Як це розуміти? Якщо система, яка обслуговує лічильник закриється або з якихось причин не буде відкриватися, то вас також можуть чекати проблеми із завантаженням. Особливо сильно на завантаження впливатиме даний фактор, якщо лічильник встановлений в сайдбарі, а не в футере.

3. Різні сервіси аналізу показують дані, що відрізняються один від одного.

4. На початковому етапі розвитку блога, посилань, що ведуть на інші ресурси бути не повинно. Все це може призвести до потрапляння під фільтр

Висновок: Встановлювати кілька лічильників відвідуваності можна! На цьому у мене все!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
28 ⁄ 14 =


Back to top button