Як виділити коментарі автора в wordpress з плагіном і без використання плагіна!
Вітаю вас шановні читачі. Кожен блогер бажає поліпшити зовнішній вигляд свого ресурсу. Тому намагається зробити інтерфейс найбільш зручним і в той же час привабливим.
Хтось з фоном возиться, інший шапку змінює, а третій і зовсім дизайн з версткою замовляє. Зараз ми не будемо вдаватися в ці подробиці, так як сьогодні мова піде про перетворення коментарів.
Будемо виділяти кожен коментар, який залишений і той, який буде залишений в рамку. Це дуже привабливо і все добре видно. Не уж-то це все? В цьому ми і розберемося! А також я розповім:
Як виділити коментар плагіном;
Як виділити коментар без плагіна;
Навіщо виділяти коментар автора?
Якщо ви новачок, то швидше за все на перших порах можна буде і обійтися без виділення коментарів в рамку, але незабаром вам буде потрібно це зробити, особливо, коли кожну статтю коментують по 50-100 чоловік.
Навіщо взагалі, якась там рамка?
Коли ваш блог стане популярний багато хто захоче на ньому ходити, читати його і, зрозуміло, брати активну участь в спілкуванні, а також стежити за тим, хто і що говорить. Щоб було легше відповідати на коменти ваших читачів ви використовуєте адміністративну панель, а ось інші користувачі нічого не використовують, отже інтерфейс вашого блогу стає менш зручний. А все чому? Тому, що відвідувачам не дуже зручно орієнтуватися серед купи коментарів.
Буває також і такі випадки, коли автор поста щось договорює в коментарях, тим самим дає додаткову інформацію. А якщо коментарі виводяться не естетично, то багато хто просто не будуть залишати їх, так як вважатимуть це за низький рівень автора. Так, звичайно, не кожен так вважатиме. Однак багато нічого не думають, а просто не коментують через те, що їм не дуже сподобалася форма, немає смайлів, не оформлений коментар в рамку і т.д.
Думаю, що з питанням: навіщо виділяти коментар автора? Ми розібралися. Дійсно, рамка потрібна для зручності і привабливого зовнішнього вигляду, а це, як ви зрозуміли є невід’ємною частиною нарощування постійної аудиторії.
Як виділити коментар плагіном?
Можна скористатися плагіном «Highlight-Author-Comments». Я знаю лише цей. Є, напевно, і інші, але можу сказати, що з ними не стикався, а якщо і бачив, то не мав на увазі. Отже, дуже популярним плагіном є «Highlight-Author-Comments».
Якщо подивитися статті по темі виділення коментарів в рамку, то знайти плагіни, завдяки яким все це можна зробити буде не дуже просто, оскільки всі перейшли на скрипти. Про це ми Поговрим нижче в статті. А зараз про встановлення плагіна.
1. Завантажуємо Highlight-Author-Comments на wordpress.org;
2. Переносимо плагін в папку PLUGINS, з’єднавшись з FTP-сервером;
3. Відкриваємо адмін. панель вашого сайту;
4. Переходимо в Плагін, знаходимо Highlight-Author-Comments під ним натискаємо Активувати.
Активація проведена. Зараз треба налаштувати плагін.
Відкриваємо розділ ПАРАМЕТРИ і тиснемо по «Highlight-Comments». Тепер визначаємо параметри відображення всіх коментів.
У першому відкритому вікні прописуємо ось ці рядки:
padding: 5px; border: 1px solid # 3992C9;
Кількома «Оновити» та тоді коментарі автора будуть виділятися в блакитний рамці, колір можете поміняти. Для цього замість # 3992C9 поставте інший HTML-колір. Знайдіть в інтернеті таблицю HTML-кольорів і виберіть відповідний, потім зробіть заміну і натисніть «Оновити».
Ось так виглядає виділення авторського коммента у мене на блозі:
Давайте докладніше розберемо, за що відповідає кожен атрибут в цьому короткому коді.
padding: 5px; / Який відступ між коментарями для сприйняття;
border: 1px solid #cccccc; // Колір і товщина рамки;
З цим питання немає. Тепер перейдемо до питання:
Як виділити коментар без плагіна?
Якщо подивитися інші статті з цієї тематики, то все дуже дивно, особливо, якщо ви новачок і розбиратися в якихось кодах ну вже дуже не легко.
Я постараюся пояснити вам цей складний процес найбільш просто, таким чином, щоб ви всі змогли виконати, однак не гарантую те, що у вас дійсно вийде, оскільки все залежить від теми, шаблону, який ви використовуєте.
Отже, відкриваємо розділ style.css і робимо резервне копіювання, можете просто скопіювати весь файл і помістити кудись. Переводимо на англомовні букви клавіатуру, натисканням клавіш shift + alt, тепер перед вами відкритий файл стиль css. Він знаходиться в кореневій директорії вашого сайту: wp-content – themes – ваша тема і там буде лежати файл.
Тепер тиснемо shift + f. З’явиться вікно, де ви прописуєте commentlist. Знайшли.
Додаємо ось цей код, порівнюйте, як у вас і замінюйте, як тут.
1 li.byuser {
2 / * CSS для коментарів зареєстрованих користувачів * /
3}
4 li.bypostauthor {
5 / * CSS стиль для автора блогу * /
6 }
Прописуємо колір рамки, фону і т.д. Можливо, з’являться проблеми, тобто ваш шаблон не має в своїй структурі подібних рядків і настройки виконати слід по-іншому. Чи не хочете возитися подібними справами, тоді використовуйте плагін.
Думаю, якщо постаратися і вникнути, тоді все вийде, адже це все лише те, що доступно кожному, тут немає нічого секретного, отже, і виконати це можна. А яких зусиль до цього докладати – залежить від вас.
Також моно скористатися плагіном Simple Author Highlighter. Він дуже зручний і допоможе вам зробити фон, рамку коментарів на свій смак. Встановіть його на блозі, активуйте, зайдіть в ПАРАМЕТРИ і знайдіть плагін, після чого проведіть налаштування. Якщо все буде латинською, тоді виконайте переклад сторінки, в адресному рядку браузера є кнопка «ПЕРЕКАЗАТИ», на Мозіль саме так.
Вибирайте будь-який HTML-колір і прописуйте його. Не знаєте який код відповідає за синій, червоний, сірий, жовтий кольори, можете в пошуковику написати HTML-кольору і зайдіть на будь-який сайт. Перед вами буде таблиця з купою різних відтінків, копіюйте будь і вставляйте в стовпець.
Я закінчую цю статтю, сподіваюся, що ви взяли з неї щось корисне.