Як зробити зміст у статті блогу?

У сьогоднішній статті я хотів би розповісти вам про те, як можна зробити зручний для відвідувача зміст (зміст) в статті блогу. Отже!

З цієї статті ви дізнаєтеся:

Що таке зміст (зміст) і навіщо воно потрібне
Як зробити зміст (зміст) в статті блогу
Коли ж мені нарешті поставлять двері в офіс
Що буде зі мною якщо мені не поставлять двері
Що буде з тими, хто повинен поставити двері, але не поставить її
Не буду довго розводитися і перейду до справи.

Що таке зміст (зміст) і навіщо воно потрібне?

Ну ось власне утримання або ж, те ж саме, зміст ви вже побачили спочатку цієї статті. Простий перелік по пунктах того, що знайде людина в цій статті. Коротко та ясно. Працює це зміст наступним чином. Є в змісті пункти в вигляді посилань, але це не зовсім посилання, тобто вони не відкривають якісь інші сторінки …

Це посилання, які перекидають відвідувача при натисканні на цю як би посилання, в якесь певне місце на сторінці. Це місце ви визначаєте самі, вставивши відповідний ЯКОРЬ в відповідне місце в статті. Навіщо це все потрібно?

По-перше … Я вже якось говорив в одному зі своїх курсів про те, як відвідувачі блогу, потрапивши з пошукової системи на якусь статтю, зазвичай переглядають її. У більшості це відбувається наступним чином. Зайшов, прочитав 1-2 пропозиції і задав собі питання, – «Чи знайшов я тут те, що шукав чи ні?» Якщо ні, то відвідувач йде. Ну може бути ще вниз вгору проскроліт пару раз і піде.

Багато хто навіть не читають перші пропозиції, відразу Скрол вниз вгору і якщо ніщо не зачепило (дизайн блогу, оформлення статті, картинки і т.д.), то йдуть. Сумна статистика за часом перебування всіх відвідувачів блогу за добу показує, що більше 50% з них – це зайшов, 1-10 секунд переглянув і пішов.

Але не думайте звичайно ж, що це дуже погано і що це чисто ваша вина (хоча можливо і ваша). Чому такий великий% доглядів?

а) Тому що приходить відвідувач прийшов, наприклад, за запитом «як зварити борщ», а потрапив на статтю «Як зварити юшку» … Буває таке? Буває … У мене сотні відвідувачів на добу знаходять блог по дивним запитам і не знайшовши, то що шукали, йдуть відразу. приклад:

У мене немає статті на тему «як видалити файл реклами», а люди приходять. Дивляться в заголовку статті наприклад «Модулі захисту wordpress від спаму» і навіщо їм щось ту шукати, читати і скролить навіть? Хрестик тиц. Пішов. % Зростає!

До речі тут звинувачувати автора статті не варто, всяке буває, але ось багато хто все таки косячат з тим, що намагаються оптимізувати свої статті відразу під багато пошукових запитів. Моя практика показує, що не варто цього робити. Питати вперше – одна стаття. Це вам порадить будь сеошник.

б) Тому що постійні читачі блогу чекають нові статті, заходять постійно на блог, щоб подивитися чи вийшов новий пост і якщо не вийшов, то йдуть. 1-10 секунд і все.

в) Інші фактори (алгоритми ПС, покупні посилання з анкорами що не відповідають темі статті і т.д.)

Ок. Відволікся. Отже, навіщо ж нам потрібно зміст в статті (зміст)?

а) Це зручно для відвідувача ( «клац» і ти вже читаєш то-то потрібно).

б) Це дає відвідувачеві з перших рядків читання контенту, зрозуміти, чи є в статті то, що він шукає чи ні.

Таким чином ми покращуємо поведінкові фактори блогу.

Як зробити зміст (зміст) в статті блогу?

Робиться все досить просто. Даю готовий код. Ось він:

<Strong> З цієї статті ви дізнаєтеся: </ strong>

<a href=”#a1″> <li> Тут перший пункт утримання </a> <br>
<a href=”#a2″> <li> Тут другий пункт утримання </a> <br>
<a href=”#a3″> <li> Тут третій пункт утримання </a> <br>
<a href=”#a4″> <li> Тут четвертий пункт утримання </a> <br>
<a href=”#a5″> <li> Тут п’ятий пункт утримання </a>

<A2 id = “a1”> Сюди буде перекидати перша посилання </ a2>
<A2 id = “a2”> Сюди буде перекидати друга посилання </ a2>
<A2 id = “a3”> Сюди буде перекидати третя посилання </ a2>
<A2 id = “a4”> Сюди буде перекидати четверта посилання </ a2>
<A2 id = “a5”> Сюди буде перекидати п’ята посилання </ a2>

Я думаю розберетеся. Хоча поясню по докладніше. Ось у мене перший пункт у змісті: Що таке зміст (зміст) і навіщо воно потрібне?

Щоб зробити його у вигляді посилання потрібно в текстовому редакторі блогу в режимі «Текст» укласти наш текст ось в такі теги:

<a href=”#a1″> <li> Що таке зміст (зміст) і навіщо воно потрібне? </a> <br>

І пункт у нас буде у вигляді посилання. А щоб тепер при натисканні на це посилання, відвідувача перекидали в потрібне місце в статті, потрібно якийсь текст укласти ось в ці теги:

<A2 id = “a1”> Сюди буде перекидати перша посилання </ a2>

І все буде у вас працювати! Тільки тисніть кнопку «Опублікувати» тільки в режимі «Текст»:

soderjanie bloga1

Все просто! Пунктів можете ставити скільки завгодно, головне до кожного пункту привласнювати свій якір. У мене як бачите a1, a2, a3 і т.д. Якоря можна робити не тільки в статтях але і на сторінках блогу. Загалом дійте і покращуйте поведінкові чинники своїх статей.

Коли ж мені нарешті поставлять двері в офіс

Сьогодні ось 2 години тому телефонували аж з Пітера і приносили свої вибачення. Сьогодні знову не можуть привезти. Тільки завтра в суботу її дороблять і напевно в середу-четвер привезуть до нашого міста. Ось в п’ятницю думаю поставлять. Це капець.

Вже багато хто чекає курсу зі створення блогу, а я все його ніяк не можу закінчити через цих дверей. Якщо тільки 7-го числа мені її поставлять, то ось тоді чекайте курс до кінця березня. Нічого не вдіяти.

Що буде зі мною якщо мені не поставлять двері

Зі мною нічого не буде, просто моє терпіння лопне, а коли моє терпіння лопається, то починають відбуватися чудеса. =)

Що буде з тими, хто повинен поставити двері, але не поставить її

Їм доведеться вислухати мої компліменти. Двері мала стояти ще в кінці січня, початку лютого. А за фактом буде стояти в середині березня. І то буде стояти я ще не знаю. Загалом компліментів буде багато!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
26 − 24 =


Back to top button